Dlaczego wirtualny adres biura się opłaca?

Odpowiedzmy sobie na pytanie jak prowadzić małą firmę. Otóż małą firmę musisz prowadzić tak, by była ona zawsze rentowna i zawsze posiadała płynność finansową.
Pomimo stosowania spółki z o.o. zamiast działalności gospodarczej, mała firma to zazwyczaj Twój prywatny budżet, z którego po prostu się utrzymujesz. Prowadząc małą firmę musisz uważać na wydatki czy zadłużanie się, gdyż zyski Twojej firmy to jednocześnie zyski lub straty Twojej osoby.
Mała działalność gospodarcza lub spółka z o.o. może być dojną krową, która będzie przynosiła 30 000 zł miesięcznie, ale w sytuacji trudnej nie wyemitujesz obligacji korporacyjnych i nie skupi ich Europejski Bank Centralny dopłacając Ci do zaciągniętego zobowiązania.

Nie ma więc żadnego sensu, by z ciężko wypracowanych pieniędzy płacić za jakiekolwiek biuro, niezależnie czy będzie ono w mniej lub bardziej modnym biurowcu.
Stąd powstała idea wirtualnego adresu. Wirtualny adres, pod którym znajduje się wirtualne biuro umieścisz w KRS, CEiDG lub na wizytówkach, albo na stronie internetowej. Bardzo często taki adres wirtualny potrzebny jest też do różnego rodzaju regulaminów sklepów www lub polityki prywatności.

Adres wirtualny to jedynie takie określenie, gdyż wirtualne biuro działa jak najbardziej w świecie rzeczywistym i oferuje obsługę sekretariatu przez zatrudnionych na stałe pracowników oraz posiada sale do spotkań. To wszystko sprawia, że w sytuacji, w której potrzebne jest biuro realne, gdyż trafiła Ci się na przykład kontrola skarbowa możesz bez problemu usiąść pod adresem wirtualnego biura i odbyć posiedzenie w sali do spotkań.

SKONTAKTUJ SIĘ

e-mail:
biuro@wirtualne-biuro-katowice.com.pl

PARTNERSKIE
WIRTUALNE BIURA

Wirtualne biuro - Warszawa Śródmieście
biurowirtualnewarszawa.pl


Poszukujemy partnerskich biur wirtualnych w Warszawie w dzielnicy Wola, Ochota, Żoliborz oraz Mokotów

GODZINY PRACY

od poniedziałku do piątku

od 9.00 do 16.00

dyżur telefoniczny do 20.00

PYTANIA

Dlaczego wirtualny adres biura się opłaca?

Czemu biuro na godziny?