Czemu biuro na godziny?

Biuro na godziny, wirtualny adres czy wirtualne biura to wszystko określenia tego samego zjawiska - współdzielenia.
Obecny model ekonomiczny, bardzo dobrze przyjmowany przez najmłodsze pokolenia to ekonomia współdzielenia a nie ekonomia posiadania. W modelu tym nie ma sensu posiadać samochodu, mieszkania czy biura lub hulajnogi, gdyż można za pomocą apki i blika nająć te rzeczy za kilka złotych, by skorzystać z nich wtedy, gdy są potrzebne. Oczywiście wartość hulajnogi lub samochodu jest niższa niż biura czy mieszkania stąd w przypadku bardziej wartościowych przedmiotów stosuje się umowy najmu.

Biuro wirtualne to jednak kwota rzędu 50-120 złotych na miesiąc a jak przeliczymy to na euro to wychodzi to naprawdę bardzo okazyjnie. Kwoty 10-20 euro nie da się w żaden sposób porównywać z biurami w biurowcu kosztującymi od 3 000 do 6 000 tysięcy złotych na miesiąc a lokalizacja jest przecież ta sama - centrum konkretnego miasta.

Ekonomia abonamentu najczęściej bieże się z rosnących cen. Tak było w przypadku telefonów komórkowych. Kiedyś kupowało się telefon ( np. stacjonarny w latach 80-tych ), ale gdy cena smartfona zaczęła sięgać 3 000 złotych a i tak co 3 lata trzeba było go wymienić na nowy model to bardziej opłacał się abonament. Zakładając nową spółkę z o.o. lub podejmując nową działalność bardziej opłaca się wynająć biuro wirtualne, gdyż nie wiemy czy ta działalność nam w ogóle wyjdzie. Nie ma sensu inwestować w zakup czegokolwiek dla takiej nowej działalności. Meble biurowe to koszt kilku tysięcy złotych, ale tylko gdy stoją jako nowe w salonie. Gdy chcemy je sprzedać w komisie to może się okazać, że nawet nie zostaną one do komisu przyjęte a jeśli już to za ułamek ich wartości.

SKONTAKTUJ SIĘ

e-mail:
biuro@wirtualne-biuro-katowice.com.pl

PARTNERSKIE
WIRTUALNE BIURA

Wirtualne biuro - Warszawa Śródmieście
biurowirtualnewarszawa.pl


Poszukujemy partnerskich biur wirtualnych w Warszawie w dzielnicy Wola, Ochota, Żoliborz oraz Mokotów

GODZINY PRACY

od poniedziałku do piątku

od 9.00 do 16.00

dyżur telefoniczny do 20.00

PYTANIA

Dlaczego wirtualny adres biura się opłaca?

Czemu biuro na godziny?